Spotkania, imprezy

wiejskie wesele

W Sielance do dyspozycji gości są aż trzy świetlice, z powodzeniem można więc zorganizować uroczystość lub spotkanie do 80 osób.

Każda impreza przygotowywana jest zgodnie z oczekiwaniami organizatorów. Przygotowujemy jadłospis, ustalamy miejsca, udostępniamy oświetlenie, nagłośnienie, w razie potrzeby rzutnik.
Można u nas zorganizować przyjęcie weselne, z pięknie przygotowanymi stołami, romantycznym oświetleniem na zewnątrz, ogniskiem i potańcówką do rana.

Można też przyjść ze znajomymi na wieczorek panieński lub kawalerski, rozkręcić imprezę urodzinową czy spotkanie przy grillu.

Organizujemy również komunie, chrzciny i imprezy dla dzieci, gdzie najmłodsi mają również zapewnioną opiekę animatora, zabawy i oprowadzanki konne.

Dla firm i instytucji organizujemy spotkania integracyjne z konkursami strzelania z wiatrówki i łuku, przejażdżką wozem, grami zespołowymi, ogniskiem i karaoke.

Duży teren i swoboda umożliwiają zorganizowanie praktycznie każdego rodzaju imprezy czy spotkania. Możemy rozstawić ogromne namioty jeśli miejsca na salach jest za mało.

Może być bardziej elegancko, z białymi obrusami, tiulową dekoracją, oświetlonym profesjonalnie parkietem , bańkami i grającym zespołem.

Albo też bardziej swobodnie, z wiejskim klimatem, grillem, pląsami w plenerze, kuligiem zimą i grzańcem przy ognisku.