Nasza Sielanka

Nasze gospodarstwo położone jest w zacisznej okolicy wśród łąk i lasów Mazowsza, a każdego z naszych gości wita i otacza cudowna przyroda. Można się u nas wyciszyć, nabrać pozytywnej energii.

Gospodarstwo Agroturystyczne Sielanka – Raciąż

Sielanka znajduje się w otulinie Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego Pólka-Raciąż. Jest to jedna z największych ostoi ptactwa na Mazowszu, nie bez przyczyny nazywana wśród miłośników natury Małą Biebrzą.

Główny akcent stawiamy na aktywny wypoczynek. Posiadamy własną stajnię z końmi, udzielamy lekcji jazdy. W wakacje i ferie organizujemy obozy jeździeckie dla dzieci i młodzieży.Licznie gościmy grupy ze szkół i przedszkoli na jednodniowych wycieczkach, ale również na kilkudniowych Zielonych Szkołach. Mamy przygotowane specjalne panele edukacyjne – przyrodnicze, manualne i ruchowe. Dzieci mają zapełniony cały swój pobyt atrakcjami: lepią w glinie, szukają śladów zwierząt, robią mydełka, zielniki, poznają życie koni i pracę w gospodarstwie i wiele innych.

Organizujemy również spotkania rodzinne, komunie, przyjęcia weselne, rocznice, urodziny. Goście czują się u nas swobodnie, a biesiada przy pysznie zastawionych stołach na długo pozostaje w pamięci. Jeżeli lubicie wypoczynek na świeżym powietrzu, szukacie miejsca gdzie w ciekawy sposób można spędzić czas z rodziną czy podopiecznymi, to dobrze trawiliście.

Każdy kto tu raz zawita, powraca – bo SIELANKA to ranczo niepowtarzalne i niesamowite, otulające przybyłych gości pięknem i spokojem natury. Zobaczcie sami. Zapraszamy!