Gospodarstwo agroturystyczne Sielanka-Raciąż zajmuje łącznie 14 ha, z czego większą część stanowi teren ogrodzony o różnorodnej,  malowniczej formie, z prywatnym lasem, łąkami i licznymi stawami.

W Budynku Gościnnym oferujemy trzy przestronne i stylizowane świetlice, służące różnego rodzaju spotkaniom rodzinnym, integracyjnym, rozrywkowym, edukacyjnym, konferencyjnym (dobór sali zależnie od charakterystyki spotkania i liczby Gości).  W razie potrzeby udostępniamy rzutnik i nagłośnienie.  Spotkaniom plenerowym służy także zadaszona obszerna wiata-z miejscem ogniskowym.

Dysponujemy łącznie 28 miejscami noclegowymi , w pokojach 4-8 osobowych z łazienkami. Dla grup zorganizowanych oferujemy pełne wyżywienie z domowej kuchni.

Nasza baza noclegowa przystosowana jest do większych grup np. zielonych szkół, wycieczek przedszkolnych, spotkań rodzinnych, itp.

W plenerze goście mogą skorzystać z boiska do gry w piłkę plażową, sauny, dużego grilla, wypocząć nad stawami, pojeździć konno na przestronnych padokach. Możemy zorganizować przejażdżkę wozem, konkurs strzelania z łuku lub z wiatrówki, karaoke czy ognisko.

 

Gospodarstwo Agroturystyczne Sielanka -Raciąż
Gospodarstwo Agroturystyczne Sielanka -Raciąż