Warsztaty w Twojej placówce

Nasz projekt edukacyjny „Cudne Manowce” to wspaniałe zajęcia przyrodnicze i rękodzielnicze, na których przybliżamy dzieciom i młodzieży piękno otaczającej nas natury. Od maja do października zajęcia prowadzimy głównie w naszej bazie czyli w Gospodarstwie Agroturystycznym „Sielanka-Raciąż”.
Dla grup, które nie mogą nas odwiedzić, a chciałyby wziąć udział w takich aktywnościach przygotowaliśmy ofertę, w której to my przyjeżdżamy do Was z mnóstwem opowieści, fajnych gadżetów do oglądania i przygodą, którą zakończymy dodatkowo wykonaniem pracy plastycznej, która zostanie z Wami na pamiątkę.
Zajęcia dostosowane są do wieku uczestników, ich kondycji i możliwości manualnych. Proponujemy je głównie przedszkolakom (od 3 lat), klasom I-IV oraz placówkom oraz fundacjom prowadzącym terapię zajęciową. Trwają 60 minut. Oprócz ciekawej teorii łączą w sobie elementy z terapii integracji sensorycznej oraz małej motoryki.
Jesteśmy pasjonatami i nie lubimy się nudzić. Zajęcia dla dzieci prowadzimy już od wielu lat i stale urozmaicamy naszą ofertę paneli edukacyjnych. Należymy do Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych